مجموعه : مطالب خواندنی و جالب. ایران ناز: گفته می شود یکی از مسائل بسیار مهم در ازدواج تفاهم می باشد، از همین رو یک زوج بریتانیایی با وجود داشتن دو نظر متفاوت درمورد شکل کیک عروسیشان، توانستند به شیوه جالبی در این امر به مصالحه برسند. عروس 27 ساله یک کیک سفید سنتی را برای مراسم می خواست، در حالی که داماد 41 ساله دوست داشت کیک به شکل تم یکی از قهرمان های کارتونی (بتمن) باشد. بنابراین آنها از یک قناد خواستند تا هر دو نظر آنها را در پخت کیک عروسی در نظر بگیرید و نتیجه آن یک کیک دو رویه شد، که ا ...

کیک عروسی عجیب این زوج وقتی به توافق نرسیدند (عکس)

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
کیک عروسی عجیب این زوج وقتی به توافق نرسیدند (عکس)

ایران ناز: گفته می شود یکی از مسائل بسیار مهم در ازدواج تفاهم می باشد، از همین رو یک زوج بریتانیایی با وجود داشتن دو نظر متفاوت درمورد شکل کیک عروسیشان، توانستند به شیوه جالبی در این امر به مصالحه برسند.

عروس 27 ساله یک کیک سفید سنتی را برای مراسم می خواست، در حالی که داماد 41 ساله دوست داشت کیک به شکل تم یکی از قهرمان های کارتونی (بتمن) باشد.

کیک عروسی عجیب این زوج وقتی به توافق نرسیدند (عکس)

بنابراین آنها از یک قناد خواستند تا هر دو نظر آنها را در پخت کیک عروسی در نظر بگیرید و نتیجه آن یک کیک دو رویه شد، که از یک طرف ظاهر یک کیک در جشن های کودکان داشت ولی از سوی دیگر ظاهر یک کیک سفید سنتی مطابق دلخواه عروس خانم را داشته است.

عروس درمورد کیک گفته است: ما تا قبل از رسیدن به مراسم، واقعا کیک را ندیده بودیم، ولی با دیدن ظاهر عالی آن بسیار متعجب و خوشحال شدیم. از زاویه های زیادی این کیک شبیه یک عروسی سنتی بود و وقتی کیک را حرکت دادند تا آن را برای مهمان ها تقسیم کنند، چهره مخفی دیگر نمایان شد.

قناد این کیک نیز درمورد پخت کیک متفاوت این زوج گفته است، تقریبا حدود 40 ساعت پخت این کیک زمان برده است که 12 ساعت آن صرف درست ��ردن گل های شکری و روکش آن بوده است تا به این کیک زیبا و جالب دست یافته است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه