مجموعه : مجله خبری روز. حادثه دلخراش که باعث کشته شدن قائد اسلامی نسب و خانواده اش شد. به گزارش ایران ناز صبح امروز در یک حادثه رانندگی در محور گناوه ـ دیلم استان بوشهر که بین دو دستگاه پژو اتفاق افتاد، متأسفانه 5 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند که قائد اسلامینسب نیز در بین کشته شدگان بود. این تصادف هولناک بین دو دستگاه پژو،‌ در محور گناوه به دیلم (10 کیلومتری دیلم)، اتفاق افتاد که متأسفانه 4 نفر از سرنشینان یکی از خودروها جان خود را از دست دادند و در خودروی دیگر نیز یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدن ...

کشته شدن وحشتناک قائد اسلامی و خانواده اش (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
کشته شدن وحشتناک قائد اسلامی و خانواده اش (عکس)

حادثه دلخراش که باعث کشته شدن قائد اسلامی نسب و خانواده اش شد.

به گزارش ایران ناز صبح امروز در یک حادثه رانندگی در محور گناوه ـ دیلم استان بوشهر که بین دو دستگاه پژو اتفاق افتاد، متأسفانه 5 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند که قائد اسلامینسب نیز در بین کشته شدگان بود.

این تصادف هولناک بین دو دستگاه پژو،‌ در محور گناوه به دیلم (10 کیلومتری دیلم)، اتفاق افتاد که متأسفانه 4 نفر از سرنشینان یکی از خودروها جان خود را از دست دادند و در خودروی دیگر نیز یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

در این حادثه ناگوار رانندگی، قائد اسلامی‌نسب به همراه همسر و دخترش در بین کشته‌شدگان این حادثه رانندگی بودند.پس از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند و زخمی‌ها به بیمارستان دیلم منتقل شدند.

کشته شدن وحشتناک قائد اسلامی و خانواده اش (عکس)

لازم به ذکر است قائد اسلامی‌ نسب همان چهره معروف انقلابی است که در روز فرار شاه از ایران، در 26 دی‌ماه 57، روزنامه اطلاعات را روی سر خود گذاشته بود. وي كه داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت دولتي بود ،مدت دو سال فرماندار ديلم، چهار سال فرماندار دشت آزادگان و بيش از يكسال نيز فرماندار ماهشهر و همچنین اوایل انقلاب مسئولیت جهاد دیلم ، گناوه را هم بر عهده داشته است .وی فرماندار نمونه كشور در سال 89 نيز شد.

قائدی‌نسب کاندیدای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود وی از مبارزين پيش از انقلاب بوده كه همزمان با دهه مبارك فجر تصاوير وي بارها از شبكه هاي مختلف تلويزيوني پخش شده است.

کشته شدن وحشتناک قائد اسلامی و خانواده اش (عکس)

قائد اسلامي‌نسب فرزند مرحوم خليفه خواجه‌گيري متولد سال 1335، داراي مدرك تحصيلي مهندسي عمران و فوق ليسانس مديريت دولتي، دوران طفوليت و تحصيلات ابتدايي خود را در روستاي ليلتين از توابع شهرستان بندر ديلم گذراند؛ بعدها براي ادامه تحصيل به شهر ديلم رفته و مدرك سيكل را در شهر ديلم و ديپلم متوسطه را نيز در هنرستان حاج جاسم بوشهري در سال 54 اخذ كرد، وی سابقه چهار سال فرمانداری دشت آزادگان و بيش از يكسال فرمانداری ماهشهر را نیز در كارنامه خود داشت

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه