مجموعه : مجله خبری روز. ماجرای کشته شدن همسر ورزشکار معروف زیر ضرب و شتم او. به گزارش ایران ناز: بازیکن سابق هاکی اهل “امریکا” همسر خود را به قتل رساند. “توماس کلیستون” 37 ساله اهل نیویورک در 29 سپتامبر همسر خود خانم “کلی” 35 ساله را به قتل رسانده است. براساس گزارش پلیس جنایت کار با پلیس تماس گرفت و ادعا کرده است که همسرشرا بر روی زمین مرده یافته است و او هیچ گونه دخالتی در این قتل نداشته است. پلیس هنگام رسیدن به محل جنایت که خانه ی روستایی این زوج واقع در “پنسیلوانیا ” بود با جسد خانم “کلی ...

ورزشکار معروف همسرش را زیر مشت و لگد کشت (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
ورزشکار معروف همسرش را زیر مشت و لگد کشت (عکس)

ماجرای کشته شدن همسر ورزشکار معروف زیر ضرب و شتم او

 

به گزارش ایران ناز: بازیکن سابق هاکی اهل “امریکا” همسر خود را به قتل رساند. “توماس کلیستون” 37 ساله اهل نیویورک در 29 سپتامبر همسر خود خانم “کلی” 35 ساله را به قتل رسانده است.

 

براساس گزارش پلیس جنایت کار با پلیس تماس گرفت و ادعا کرده است که همسرشرا بر روی زمین مرده یافته است و او هیچ گونه دخالتی در این قتل نداشته است.

 

پلیس هنگام رسیدن به محل جنایت که خانه ی روستایی این زوج واقع در “پنسیلوانیا ” بود با جسد خانم “کلی” که از ناحیه صورت به شدت آسیب دیده بود رو به رو شده است.

 

همچنین مشخص شد که 2 فرزند 8 تا 10 سال این زوج نیز در زمان جنایت در خانه حضور داشته اند.

پلیس پس از بررسی محل جنایت و یافتن شواهد بیشتر شوهر قربانی را به اتهام قتل و همچنین یکی از دوستان قدیمی “توماس” به نام آقای “میکائیل برد” 44 ساله اهل “المیرا” را به اتهام شریک جرم در این جنایت بازداشت کرده است.

 

ورزشکار معروف همسرش را زیر مشت و لگد کشت (عکس)

 

 

پلیس در ادامه افزوده است: چگونگی به قتل رسیدن “کلی” هنوز مشخص نمی باشد و جسد او برای این منظور در کالبد شکافی به سر می برد.همچنین انگیزه ی این جنایت به دست آوردن مبلغ اجاره خانه گزارش شده است .

پلیس همچنین افزود این زوج ساکن ” نیویورک ” هستند و برای گذراندن تعطیلات آخر هفته به خانه روستاییشان واقع در “پنسیلوانیا” رفته بودند.

گفتنی است که جنایت کار که در حال حاضر با جریمه نقدی 2500 دلاری رو به رو می باشد و در حبس به سر می برد یک بازیکن حرفه ای و معروف در تیم هاکی در لیگ ” المیرا ” در بین سالها 2002 تا 2006 بوده است

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه