مجموعه : مطالب خواندنی و جالب. ماجرای مردی ثروتمند که در کنار خیابان زندگی می کند!. ظاهراً از زمانی که زن خانه، شوهرش را از عمارت میلیون دلاری‌شان در دهکده تیلور لیک، سیبروک، بیرون انداخته این مرد چادری را در چمن‌های جلوی خانه برپا کرده است. به گزارش ایران ناز، پلیس محلی، شرافت خان 69 ساله شش ماه گذشته را جلوی خانه‌اش زندگیکرده است! هرچند ظاهر موضوع مسخره به نظر می‌آید، اما همسایه‌ها به‌شدت نگران این پیرمرد و وضعیت جسمی ضعیف او هستند. وی شب‌ها روی ایوان جلوی خانه که پوشیده از مقواست می‌گذر ...

میلیونری که در چمن های کنار خیابان زندگی می کند! (عکس)

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
میلیونری که در چمن های کنار خیابان زندگی می کند! (عکس)

ماجرای مردی ثروتمند که در کنار خیابان زندگی می کند!

ظاهراً از زمانی که زن خانه، شوهرش را از عمارت میلیون دلاری‌شان در دهکده تیلور لیک، سیبروک، بیرون انداخته این مرد چادری را در چمن‌های جلوی خانه برپا کرده است. به گزارش ایران ناز، پلیس محلی، شرافت خان 69 ساله شش ماه گذشته را جلوی خانه‌اش زندگیکرده است! هرچند ظاهر موضوع مسخره به نظر می‌آید، اما همسایه‌ها به‌شدت نگران این پیرمرد و وضعیت جسمی ضعیف او هستند. وی شب‌ها روی ایوان جلوی خانه که پوشیده از مقواست می‌گذراند و روزها هم به دنبال سایه جابه‌جا می‌شود.

به گزارش ایران ناز: یکی از همسایه‌ها به نام دِبی اسکاگینز می‌گوید: شرافت خان نه کفش دارد و نه دسترسی به حمام، در ضمن هوا هم کم‌کم دارد سرد می‌شود. لورل استاوت یکی دیگر از همسایگان اضافه می‌کند: خان بسیار نحیف است و حتی نمی‌تواند قدم از قدم بردارد. طرد و رها کردن وی از خانه عملی غیرانسانی است. اگرچه او مالک نیمی از عمارت است اما عملاً مثل یک بی‌خانمان زندگی می‌کند. من واقعاً می‌ترسم که همین‌جا در حیاط خانه بمیرد.

میلیونری که در چمن های کنار خیابان زندگی می کند! (عکس)

شرافت خان به رسانه‌ها گفت: همسرش پس از بیرون کردن من از خانه کلیدها را گرفت و قفل‌ها را عوض کرد اما هنوز به این خانه دل‌بستگی دارم. او نمی‌خواهد من راحت باشم.

میلیونری که در چمن های کنار خیابان زندگی می کند! (عکس)

اعضای خانواده این پیرمرد سعی کردند او را راضی کنند که به هتل برود اما او سرسختانه مقاومت می‌کند و املاکش را ترک نمی‌کند و امیدوار است بتواند نظر همسرش را تغییر دهد. همسایه‌ها نیز تلاش کرده‌اند تا با آوردن پتو و لباس اضافه به پیرمرد بینوا کمک کنند اما خانم دکتر (همسر خان) همه وسایل را دور می‌اندازد و حتی تابلوهایی اطراف خانه نصب‌کرده و در آن‌ها هشدار داده است «هیچ‌کس حق ندارد به او غذا بدهد و کمکش کند. اگر می‌خواهید به او کمک کنید او را با خود به خانه‌تان ببرید. از همدردی‌تان متشکرم اما هیچ‌چیز به اینجا نیاورید».

میلیونری که در چمن های کنار خیابان زندگی می کند! (عکس)

ظاهراً دعوای این زن و شوهر بر سر ارتباط خان با اعضای خانواده‌اش است. همسر وی از او خواسته که ارتباطش را با آن‌ها قطع کند اما خان نپذیرفته است. زن نیز به دلایل مذهبی نمی‌تواند طلاق بگیرد اما خان می‌گوید انگیزه همسرش فقط مسائل مالی است. پلیس نیز نتوانسته است در این رابطه کاری از پیش ببرد زیرا ملک متعلق به هردوی آن‌هاست.

بااین‌حال جدیدترین اخبار حاکی از آن است که خان در سال 2008 به ضرب‌وجرح همسرش متهم شده بود. همسرش نیز که از مشاجره لفظی و آزار جسمی تمام این سال‌ها به تنگ آمده، بالاخره او را از خانه بیرون کرده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه