مجموعه : مطالب خواندنی و جالب. به گزارش ایران ناز: مجسمه‌ای که قرار بود، یادبودی برای یکی از مشهورترین زنان تاریخ مصر و ملکهای زیبا باشد، تبدیل به نمادی برای تمسخر ملکه 33 قرن پیش مصر شد. پرده برداری از مجسمه مدرن ملکه نفرتی تی در مصر با واکنش منفی و شدید مردم در رسانه های اجتماعی روبه رو شد. سازندگان این مجسمه از این اثر هنری با عنوان هنر مدرن یاد کرده اند، اما افکار عمومی این مجسمه را شمایلی وحشتناک شبیه به فرانکشتاین توصیف می کنند. در تصویر بالا می توان مجسمه ملکه نفرتی تی را که در موزه ...

ملکه زیبایی بی ریخت و قیافه شد (عکس)

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
ملکه زیبایی بی ریخت و قیافه شد (عکس)

به گزارش ایران ناز: مجسمه‌ای که قرار بود، یادبودی برای یکی از مشهورترین زنان تاریخ مصر و ملکهای زیبا باشد، تبدیل به نمادی برای تمسخر ملکه 33 قرن پیش مصر شد.

ملکه زیبایی بی ریخت و قیافه شد (عکس)

پرده برداری از مجسمه مدرن ملکه نفرتی تی در مصر با واکنش منفی و شدید مردم در رسانه های اجتماعی روبه رو شد. سازندگان این مجسمه از این اثر هنری با عنوان هنر مدرن یاد کرده اند، اما افکار عمومی این مجسمه را شمایلی وحشتناک شبیه به فرانکشتاین توصیف می کنند.

ملکه زیبایی بی ریخت و قیافه شد (عکس)

در تصویر بالا می توان مجسمه ملکه نفرتی تی را که در موزه برلین نگه داری می شود، در کنار این اثر هنری مدرن مصری مشاهده کرده و قضاوت کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه