معاونت بهداشت موضوع بیماری‌های تنفسی خوزستان را پیگیری کند

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بروز بیماری‌های تنفسی از بارش باران اتفاق نادری در سطح استان خوزستان است به همین جهت نقش پیگیری معاونت بهداشت باید پر رنگ‌تر شود.

فارس ؛ عبدالرحمن رستمیان در نشست کارگروه بررسی بیماری‌های تنفسی مردم خوزستان که ظهر امروز در هتل پارس اهواز برگزار شد اظهار داشت: نتایج بررسی 17 ایستگاه سنجش آلایندگی در استان باید در اختیار مجلس قرار گیرد تا این موضوع با دقت بیشتری مورد بررسی قرار گیرد.

وی بیان کرد: مردم خوزستان دین بسیاری به کشور دارند چرا که در 8 سال دفاع مقدس جانانه از میهن اسلامی دفاع کردند لذا وزارت بهداشت و درمان باید در خصوص مشکل تنگی نفس مردم استان کمیته‌ای ویژه تشکیل دهد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس افزود: با توجه به اینکه خوزستان یک استان مرزی محسوب می‌شود آلایندگی‌های کشورهای منطقه در آلوده بودن باران‌های اخیر خوزستان موثر است.

وی ادامه داد: ما امروز به خوزستان آمدیم تا به این استان کمک کنیم و قطعا از تمام ظرفیت‌های پارلمانی مجلس برای رفع مشکل آلودگی این شهرستان استفاده خواهیم کرد.

رستمیان با بیان اینکه تاکنون جلسه برای رفع آلایندگی‌های کشور برگزار کردیم افزود: مطمئن باشید که اگر برای رفع این مشکل نیاز به قوانین مجلس باشد ما آمادگی این کار را داریم.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های دوم، سوم و چهارم توسعه به خوبی در کشور اجرا نشده است افزود: طبق برنامه چهارم باید سوخت یورو 4 در کشور موجود باشد که این امر میسر نشده است.

 
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه