مسابقه سرویس کودک من!

مسابقه سرویس کودک من!

 مسابقه سرویس کودک من! - تصویر 1زمانی که پای کودکان در میان است، باید تمامی دانش و توان خود را به کار گیریم تا زیبایی ، جذابیت و بهداشت و سلامتی را یک جا فراهم آوریم.

کودکان ما نیاز به زندگی شاد، رویاها و داستان های کودکانه دارند تا بتوانند در بستری آرام و مهربان رشد یافته و سلامت زندگی کردن را بیاموزند.

مزه های دوست داشتنی، شخصیت های کارتونی و جذاب، رنگ های شاد و زندگی بخش در کنار داستانهای شیرین و کودکانه همیشه بخشی از زیباترین و به یادماندنی ترین خاطرات دوران کودکی محسوب می شوند.

محصولات سرویس کودک چینی زرین با فن آوری دکور داخل لعابی، بی شک بهداشتی ترین ظروف غذاخوری کودکان هستند.

شخصیت های کارتونی شاد و بازیگوش چینی زرین کمک می کنند تا هر وعده غذای کودک با قصه ای شیرین یا یک بازی لذت بخش همراه باشد.

 مسابقه سرویس کودک من! - تصویر 2

مسابقه سرویس کودک من ، با هدف معرفی محصولات کودک چینی زرین ایران و آگاهی رسانی به والدین برای انتخاب یک سرویس غذاخوری مناسب و کاملا بهداشتی برای کودکان راه اندازی شده است.

برای شرکت در این مسابقه و دیدن مدل ها و طرح های کودکانه سرویس کودک کافی است در سایت مسابقه ثبت نام کرده و اطلاعات خود را ثبت نمایید، بدیهی است صحت اطلاعات وارده در صورت برنده شدن در مسابقه ما را در برقراری ارتباط با شما یاری خواهد کرد.

پس از ثبت نام به 9 مدل معرفی شده در سایت حسب سلیقه خود، امتیاز یک تا 7 بدهید. و تا پایان آذر ماه منتظر اعلام برندگان و جوایز مسابقه چینی زرین باشید.

جوایز مسابقه سرویس کودک من:

  • 10 بن خرید یک میلیون ریالی از محصولات چینی زرین ایران به قید قرعه به 10 نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی
  • 10 سرویس کودک چینی زرین به قید قرعه به 10 نفر شرکت کننده در نظرسنجی

بیایید از لحظات غذاخوردن فرزندان دلبندمان جذاب ترین خاطرات کودکی را رقم بزنیم.

ما را در انتخاب و طراحی بهترین محصولات برای فرزندان دلبندتان یاری رسانید.

سرویس کودک زرین ایران

мебель на заказ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه