مجموعه : مجله خبری روز. به گزارش ایران ناز علی اکبر مختاری در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، گفت: طرح ویژه برخورد با تخلفات آرایشگاه از بعد از تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی در سطح استان البرز برگزار شد و به دنبال آن در قالب گشت سیار بانوان ماموران نیروی انتظامی، کارشناس اماکن و بازرسان تعزیرات از آرایشگاه های زنانه بازدید کردند. وی در ادامه افزود: در این بازرسی ها برای 18 آرایشگاه پرونده تخلفاتی تشکیل شده که از جمله تخلفات این آرایشگاه ها می توان به تداخل صنفی، تاسیس موسسه در آرایشگاه، پاک ک ...

محکومیت میلیاردی آرایشگاه های متخلف زنانه

مجموعه : مجله خبری روز
محکومیت میلیاردی آرایشگاه های متخلف زنانه

به گزارش ایران ناز علی اکبر مختاری در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، گفت: طرح ویژه برخورد با تخلفات آرایشگاه از بعد از تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی در سطح استان البرز برگزار شد و به دنبال آن در قالب گشت سیار بانوان ماموران نیروی انتظامی، کارشناس اماکن و بازرسان تعزیرات از آرایشگاه های زنانه بازدید کردند.

 

وی در ادامه افزود: در این بازرسی ها برای 18 آرایشگاه پرونده تخلفاتی تشکیل شده که از جمله تخلفات این آرایشگاه ها می توان به تداخل صنفی، تاسیس موسسه در آرایشگاه، پاک کردن جوش های صورت، خالکوبی و… اشاره کرد.

این مقام مسئول قضایی در پایان بیان کرد: 2 آرایشگاهکه فاقد پروانه کسب بودند پلمپ شد و به دادگستری معرفی شدند و در مجموع آرایشگاه های متخلف به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه