لغو کنسرت موسیقی با حکم قضایی!؟

لغو کنسرت موسیقی با حکم قضایی!؟

مجموعه : مجله خبری روز
لغو کنسرت موسیقی با حکم قضایی!؟

جزئیات لغو کنسرت موسیقی با حکم قضایی!؟

 

 

سردار منتظرالمهدی سخنگوی ناجا در ادامه افزود: البته این مهم خارج از دایره اطلاعات سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نبوده و نیست. زیرا هم ایشان در مصاحبه اختصاصی با پایگاه خبری و تحلیلی” موسیقی ما” در پاسخ به سئوال خبرنگار مصاحبه‌کننده می‌گویند: برای اداره اماکن یک وظایف تعریف شده و ماموریت خاص خودش را برای بررسی شرایط فیزیکی و امنیتی دارد و در جای دیگر با اشاره به ضابط قضایی بودن پلیس اضافه می کنند که من اعتقاد دارم باید به دنبال تفاهم نامه ای با دستگاه قضایی باشیم تا این مسائل حل شود زیرا وقتی یک رای قضایی توسط مقام قضایی صادر می‌شود دیگر لازم الاجرا است و البته وزیر محترم ارشاد بارها به این موضوع اشاره نمودند.

 


معاون اجتماعی ناجا چنین ادامه داد: سوابق موجود از تقدیر و تشکرهای قابل توجه جامعه هنری کشور از مساعدت‌های پلیس خدوم، خود در انتظام بخشی امورات جاری و ارتقاء احساس امنیت آنان حکایت دارد.

 


بنظر می‌رسد بهتر است در سال همدلی و هم زبانی دولت و ملت راه حل مسائل فی‌مابین اقشار اجتماعی و نهادهای رسمی در جلسات کارشناسی پی‌گیری گردد و نه در عرصه جنجال‌های رسانه‌ای و اصلح بود احساسات مردم را این گونه جریحه‌دار ننموده و قبل از صدور هر مجوزی مراتب قانونی آن را بدرستی انجام، که موجب تکدر خاطر هنرمندان گرامی نگردد. پلیس هماره در کنار مردم بوده و می‌باشد و تلاش می‌کند خواسته‌های بحق آنان را در کمترین زمان ممکن انجام و امنیت روانی، اخلاقی و اجتماعی آنان را فراهم نماید.

لغو کنسرت مورد اشاره نیز با حکم قضایی انجام و ناجا به وظیفه ذاتی خود عمل نموده و حتماَ برای انجام ماموریت‌های خود مصلحت اندیشی و سیاسی‌کاری نخواهد کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه