مجموعه : مجله خبری روز. به گزارش ایران ناز: این نوزاد بانام آنجلیتو (به معنای فرشتهکوچک) که در شیمبوت واقع در غرب پرو متولد شده است، به دلیل یک نوع نقص ژنتیکی نادر، دارای دو بینی روی صورتش می باشد. از هر 10 تا 15 هزار نوزاد تازه متولدشده تنها یک نفر ممکن است که دچار سندروم پاتاو یا دو بینی شود. طبق گزارش پزشکان شیمبوت، آنجلیتو به‌راحتی غذا می‌خورد و دستگاه تنفسی و قلب وی به‌درستی کار می‌کند. بااین‌حال به‌منظور عمل جراحی برای برداشتن بینی اضافه وی به بیمارستان دل نیتو، مرکز لیما، انتقال یافت ...

فرشته ای با دو بینی عجیب متولد شد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
فرشته ای با دو بینی عجیب متولد شد (عکس)

به گزارش ایران ناز: این نوزاد بانام آنجلیتو (به معنای فرشتهکوچک) که در شیمبوت واقع در غرب پرو متولد شده است، به دلیل یک نوع نقص ژنتیکی نادر، دارای دو بینی روی صورتش می باشد. از هر 10 تا 15 هزار نوزاد تازه متولدشده تنها یک نفر ممکن است که دچار سندروم پاتاو یا دو بینی شود.

 

طبق گزارش پزشکان شیمبوت، آنجلیتو به‌راحتی غذا می‌خورد و دستگاه تنفسی و قلب وی به‌درستی کار می‌کند.

 

فرشته ای با دو بینی عجیب متولد شد (عکس)

بااین‌حال به‌منظور عمل جراحی برای برداشتن بینی اضافه وی به بیمارستان دل نیتو، مرکز لیما، انتقال یافته است. ولنتاین فرناندز، شهردار ناحیه شیمبوت نیز هدایایی ازجمله شیر، پوشک و پول به پدر 25 ساله و مادر 20 ساله این نوزاد اعطا کرده است تا بخشی از هزینه های عمل جراحی پلاستیک وی تأمین شود.

فرشته ای با دو بینی عجیب متولد شد (عکس)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه