فال روزانه پنجشنبه( 23 مهر _ 15 اکتبر )

 فال روزانه پنجشنبه( 23 مهر _ 15 اکتبر ) - تصویر 1فال روزانه 23 متولدین فروردین ماه

رفتار امروز شما به نظر همکاران تان گیج کننده است ، چون طوری رفتار می کنید که انگار اصل مطلب را می دانید، اما واقعیت فقط آن چیزی نیست که به چشم دیده می شود. می توانید فشار را در اطراف تان حس بکنید و این که هنوز نمی دانید نقش تان در ماجراهای امروز چیست. خستگی ناپذیر شده اید و حتی کمی هم طغیانگر به نظر می رسید. باید حواس تان به ماجراهای امروز باشد تا چیزی را از دست ندهید، اگر یک لحظه چشم بردارید احتمال دارد عقب بمانید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین اردیبهشت ماه

فکر می کنید که دارید با حقایق ملموس پیش می روید، اما واقعیت این قدرها هم ساده نیست. هنوز دقیقا نمی دانید که کجای کار ایستاده اید و دیگران چه نظری درباره ی شما دارند، اما وقتی اوضاع خوب پیش می رود می توانید آن را بفهمید و همین کافی است که ترغیب شوید به کارتان ادامه دهید. البته، احساسات تان کمی مغشوش شده و تصمیم گیری و قضاوت اوضاع برای تان دشوار است. احتمالا زندگی بر وفق مرادتان پیش نرود، اما به هر حال دانستن حقیقت بهتر از زندگی در خواب و خیال است.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین خرداد ماه

دوستان نزدیک تان مرموز به نظر می رسند، به همین خاطر نمی توانید تشخیص دهید که چه کسی طرفدار شماست. سیگنال های متضاد به سوی شما روانه شده است، در چنین اوضاعی جهت گیری در مسیر کار بسیار دشواری است. احتمالا در مسیر گم شوید و حتی نتوانید راه بازگشت به واقعیت را پیدا بکنید. وقت بگذارید و قبل از این که دور شوید همه چیز را بررسی بکنید. وقتی بدانید کجای قضیه ایستاده اید، راحت تر می توانید به مقصد برسید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین تیر ماه

معمولا دچار شدت احساسات نمی شوید، اما امروز احتمال دارد بخواهید پا از محدودیت های تان فراتر بگذارید. به شدت نیاز به ماجراجویی دارید. حتی اگر بدانید که باید بیش از این ها احتیاط بکنید، باز هم اعتماد به نفس تان برای ماجراجویی بالا خواهد گرفت. یادتان باشد که مجبور نیستید عقلانی رفتار بکنید. اگر این خواسته ی قلبی شماست، پس اشکالی ندارد برای رسیدن به آن خطر بکنید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین مرداد ماه

امروز احتمال دارد توپی از زمین دوست تان به سوی شما روانه شود، اما تا آمادگی نداشته باشید اصلا توپی نخواهید دید. پس حواس تان را حسابی جمع بکنید تا اتفاقات غیر منتظره غافل گیرتان نکند. این اتفاقات ناگهانی احتمالا یک تجربه ی دلپذیر به نظر برسد و به همین خاطر حالت تدافعی به خود نگیرید. اما واقعیت چیز دیگری است، به نفع تان است که آماده باشید تا بتوانید به سرعت با واقعیت روبرو شوید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین شهریور ماه

امروز به قابلیت های تحلیلی خود دسترسی ندارید و مثل این می ماند که از منطقه ی ایمن خارج شده باشید. جواب های کاربردی که همیشه به راحتی دم دست تان بود امروز پیدا نیستند. این عدم شفافیت آن قدر برای تان غیر معمول است که احتمالا مسیرتان را گم بکنید. اکنون زمان آن رسیده که راهکارهای عقلانی را کنار بگذارید و به احساسات تان بچسبید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین مهر ماه

بیشتر روزها می دانید که می خواهید چه کار بکنید و البته می توانید برای به دست آوردن خواسته های آن روزتان از عقل کمک بگیرید. اما امروز خبری  از راهکارهای عقلانی نیست و به حال خودتان رها شده اید. تمام چیزی که برای تان باقی مانده این است که به رویاهای تان بپردازید. بگذارید خیالات تان آزادانه بچرخند، اما آن ها را بیش از حد بزرگ نکنید. برای این که مشکل درست نشود باید سلامت افکارتان را حفظ بکنید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین آبان ماه

امروز احتمالا در عمق خیالات تان فرو بروید یا این که توجه تان را به رویاهای دیگران معطوف بکنید، اما در هر صورت مسیری که می روید اشتباه است. دارید به جایی می رسید که دیگر تشخیص واقعیت از رویا ممکن نیست. هر چه بیشتر دچار خواب و خیال می شوید، از دنیای واقعی دورتر خواهید شد. اما اشکالی ندارد، قرار است که به زودی در واقعیت ها قدم بردارید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین آذر ماه

وقتی تصمیم تان را گرفتید دیگر کسی نمی تواند نظرتان را عوض کند. انگار امروز هر چیزی توجه تان را جلب می کند. احتمالا چند روز دیگر بفهمید که در زندانی از خیالات تان محبوس شده اید. تمام آن چیزی که اکنون نیاز دارید، این است که حواس تان را جمع بکنید تا به دام نیفتید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین دی ماه

به نظر خودتان همه ی حرف های تان واضح و روشن است و اهداف تان هم به اندازه ی کافی قدرتمند هستند. احتمالا دیگران به این نتیجه برسند که نباید قدرت شما را دست کم گرفت، اما با این وجود باید احتیاط بکنید. سعی بکنید کسی را گمراه نکنید. بدانید که باید به گروه انسجام ببخشید، پس هر طور شده خودتان را به آن ها ثابت بکنید.

 

 فال روزانه 23 مهر متولدین بهمن ماه

اوضاع به اندازه ی کافی پیچیده هست، اما متاسفانه شما هم دارید آن را بدتر می کنید. احساسات تان آشفته شده و نمی دانید چه طور آن ها را مدیریت بکنید. سعی بکنید هیچ چیز را در دل تان نگه ندارید، چون اگر این طور پیش بروید احتمال دارد ناگهان منفجر شوید. برای این که از این امتحان سربلند بیرون بیایید باید با احتیاط و نرمی حرکت بکنید.

 

فال روزانه 23 مهر متولدین اسفند ماه

امروز فرصت های بیشماری پیش روی تان قرار گرفته تا گریزی بزنید و چندتای آن ها را تجربه بکنید. باید وقت بگذارید و کاری عجیب یا خلاقانه انجام دهید، در غیر این صورت احتمال دارد خودتان را در وضعیتی بیابید که پیامدهای جدی آن گریبان تان را بگیرد. همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد که امروزتان را چگونه بسازید.

تهیه و گردآوری : گروه فال پرداد / منبع : سیمرغ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه