مجموعه : مجله خبری روز. هفت تیر کشی در کنسرت ناظری. به گزارش ایران ناز: از روز گذشته مطلبی به صورت گسترده در شبکه های اجتماعی منتشر شده و برخی مدعی شده اند در کنسرت چهارشنبه 15 مهر ماه شهرام ناظری در سرسرای امام خمینی (ره ) شهر کرمانشاه – یک مسئول اجرایی برگزاری کنسرت به روی یکی از نیروهای حراست سالن اسلحه کشیده اما فرد مسلح پس از دستگیری توسط حراست – فراری داده شده است. به دنبال این موضوع فرمانده نیروی انتظامی استان خبر اسلحه کشی را تکذیب کرد، گفت: چنین اتفاقی در کنسرترخ نداده است. از سوی د ...

شایعه یا واقعیت؟ هفت تیر کشی در کنسرت ناظری

مجموعه : مجله خبری روز
شایعه یا واقعیت؟ هفت تیر کشی در کنسرت ناظری

هفت تیر کشی در کنسرت ناظری

 

به گزارش ایران ناز: از روز گذشته مطلبی به صورت گسترده در شبكه های اجتماعی منتشر شده و برخی مدعی شده اند در كنسرت چهارشنبه 15 مهر ماه شهرام ناظری در سرسرای امام خمینی (ره ) شهر كرمانشاه – یك مسئول اجرایی برگزاری كنسرت به روی یكی از نیروهای حراست سالن اسلحه كشیده اما فرد مسلح پس از دستگیری توسط حراست – فراری داده شده است.

 

به دنبال این موضوع فرمانده نیروی انتظامی استان خبر اسلحه کشی را تکذیب کرد، گفت: چنین اتفاقی در کنسرترخ نداده است.

 

از سوی دیگر ابراهیم رحیمی زنگنه مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمانشاه این موضع را رد کرد و گفت: من هم در این كنسرت حضور داشتم- پس چطور ممكن است چنین مسئله ای اتفاق افتاده باشد اما همه از آن بی خبر باشند.

 

گفتنی است،‌ كنسرت شهرام ناظری و پسرش حافظ در روزهای 14 و 15 مهرماه در سرسرای ورزشی امام خمینی (ره ) شهر كرمانشاه برگزار شد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه