مجموعه : مطالب خواندنی و جالب. ماجرای سلفی گرفتن یک نوجوان معروف. جیمی جامپ ها اینبار هم خبر ساز شدند ! اگر تا بحال واسطه شدن بازیکن برای اذیت نشدن جیمی جامپ کافی بود حالا یک ملت هم نمیتوانند واسطه اعتراض نشنیدن این جیمی جامپ بشوند ! به گزارش پارس ناز شب گذشته در جریان دیدار تیم‌های اسکاتلند و لهستان، زمانی که دیدار دو تیم با نتیجه 2 – 1 به نفع اسکاتلند در جریان بود، یک نوجوان ناگهان وارد زمین شد. این جیمی جامپ که میخاست با ستاره فوتبال مورد علاقه اش عکس یادگاری بگیرد به گزارش پارس ناز بخش ز ...

سلفی این نوجوان رویای یک ملت را برباد داد! (عکس)

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
سلفی این نوجوان رویای یک ملت را برباد داد! (عکس)

ماجرای سلفی گرفتن یک نوجوان معروف

جیمی جامپ ها اینبار هم خبر ساز شدند ! اگر تا بحال واسطه شدن بازیکن برای اذیت نشدن جیمی جامپ کافی بود حالا یک ملت هم نمیتوانند واسطه اعتراض نشنیدن این جیمی جامپ بشوند ! به گزارش پارس ناز شب گذشته در جریان دیدار تیم‌های اسکاتلند و لهستان، زمانی که دیدار دو تیم با نتیجه 2 – 1 به نفع اسکاتلند در جریان بود، یک نوجوان ناگهان وارد زمین شد.

این جیمی جامپ که میخاست با ستاره فوتبال مورد علاقه اش عکس یادگاری بگیرد به گزارش پارس ناز بخش زیادی از زمین را دوید تا به رابرت لواندوفسکی رسید. گوشی موبایل خود را آماده کرد و با معروف‌ترین بازیکن حاضر در زمین عکس یادگاری سلفی انداخت. اما پس از این عکس او توسط ماموران امنیتی دستگیر شد و به خارج از زمین منتقل شد.

در ادامه مسابقه داور دقایق تلف شده زیادی را به خاطر حضور این پسر محاسبه کرد و در واپسین ثانیه‌ها، رابرت لواندوفسکی موفق شد دروازه تیم حریف را باز کند.

حال اسکاتلندی ها که امید خود را بر باد رفته میبینند ، میگویند اگر این پسر با ستاره لهستان سلفی نمی گرفت و باعث نمیشدت داور وقت اضافه بیشتری بگیرد ، آن‌ها اکنون راه صعود به یورو را پیموده بودند.

سلفی این نوجوان رویای یک ملت را برباد داد! (عکس)

حالا جوی سنگینی در اسکاتلند علیه این نوجوان به راه افتاده استاسکاتلندی‌ها از سال 1998 تا کنو�� در هیچ تورنومنتمهمی حاضر نبوده‌اند.اسکاتلندی‌ها معتقدند اگر او این کار را نکرده بود، آن‌ها اکنون راه صعود به یورو را پیموده بودند.

سلفی این نوجوان رویای یک ملت را برباد داد! (عکس)

سلفی این نوجوان رویای یک ملت را برباد داد! (عکس)

این کار پسر اسکاتلندی، اذهان را کمی به سمت مرد دیوانه استرالیایی می‌برد. کسی که باعث شد بازی ایران – استرالیا جریانش عوض شود و بازی به نفع ایران به پایان برسد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه