زنان در هر جای دنیا روش خاصی را برای حفظ زیبایی ، جوانی ، مراقبت از پوست و موی خود دارند. در این تاپیک راز مردمان سراسر دنیا را برای شما بیان میکنیم.

www.takroj.ir 300011777

رونمایی راز زیبایی از گوشه و کنار دنیا

 

لب‌های لطیف از ایتالیا :

برای لطافت لب‌ها وقتی که آنها خشک ، پوسته پوسته و یا آفتاب سوخته هستند ، از زنان ایتالیایی بیاموزید، از روغن زیتون استفاده کنید.

 

مراقبت مو از هند :

همه می‌دانند که زنان هندی موهای فوق العاده ای دارند . می‌دانید راز قدیمی‌آنها چیست ؟ روغن نارگیل !!! هفته ای یک بار ، مقداری از آن را گرم کرده و پوست سرتان را با آن ماساژ دهید . سپس همانطوریک شب را با آن بخوابید تا موهای زیبا و درخشانی داشته باشید .

 

مراقبت پوست از ژاپن :

زنان ژاپنی دارای پوستی زیبا هستند . راز آنها چیست؟ آنها از روغن درخت کاملیا برای همه چیزاستفاده می‌کنند از جمله برای خلاص شدن از چین و چروک، پس از زایمان ، جوان سازی و رساندن مواد مغذی به مو و تسکین دهنده سوختگی. با تشکر از این خانم‌ها، من تا به حال هیچ چیز درباره کاملیا نمی‌دانستم !!

 

ضد پیری از چین :

این کاملا واضح است که زنان آسیایی پوستی زیبا دارند ، در هر سنی که باشند ! برای بررسی به چین رفتیم تا ببینیم زنان چینی چه ترفندی به کار می‌برند تا همیشه پوستشان را جوان نگه دارند . چیزی که فهمیدیم این بود که برای محافظت پوست از رادیکال‌های آزاد، باید همان کاری را بکنیم که آنها می‌کنند : نوشیدن چای سفید!!

 

رفع حلقه‌های تیره دور چشم از اسپانیا :

این نکته را از خانم‌های اسپانیایی بیاموزید . آنها برای خلاصی از تیرگی دور چشم چه می‌کنند ؟ اگر ورقه‌های خیلی نازک سیب زمینی را برای ۱۰ دقیقه روی چشمتان قرار دهید از حلقه‌های دور چشم خلاص می‌شوید ! به همین سادگی

 

از خواب بیدار شدن از زیمبابوه :

قهوه ، راک استار و ردبول را فراموش کنید ، زن زیمبابوه ترفند بهتری در آستین دارد . به منظور افزایش انرژی ، پاکسازی سیستم بدن و شروع سوخت و ساز بدن ، آنها چای داغ همراه آبلیمو می‌نوشند .

 

رهایی ازسلولیت از برزیل :

زنان برزیلی یکی از بهترین اندام‌ها را در جهان دارند ، بنابراین اگر بگویند چگونه می‌توان با سلولیت مبارزه کرد ، من به حرفشان اعتماد می‌کنم ! فکر می‌کنید رازشان در چیست ؟ آنها ماسه را به بدنشان می‌مالند ،که باعث تحریک پوست شده وبه از بین بردن سلولیت کمک می‌کند .

 

 

 

رونمایی راز زیبایی از گوشه و کنار دنیا - تصویر 2
رونمایی راز زیبایی از گوشه و کنار دنیا - تصویر 3