راهنمای خرید سرویس غذاخوری کودک

راهنمای خرید سرویس غذاخوری کودک

 راهنمای خرید سرویس غذاخوری کودک - تصویر 1ظروف چینی نسبت به سایر انواع ظروف غذاخوری از قبیل ظروف پلاستیکی، شیشه ای یا اوپال و ... به دلیل پخت در دمای 1400 درجه سانتی گراد، بهداشتی ترین نوع ظروف محسوب می شوند، اما بسیار مشاهده شده که والدین بدون توجه به خطراتی که ممکن است از نظر بهداشتی کودکشان را تهدید کند، ظروفی بی کیفیت و بی نام و نشان را صرفا به جهت طرح جذاب روی آن و نشکن بودن آنها انتخاب می کنند و به جنس و علائم استاندارد توجهی ندارند.

باید توجه داشت در تزئین بعضی انواع ظروف بی کیفیت وارداتی ممکن است از فلزات سنگین (نظیر سرب و کادمیوم) برای ایجاد ظاهری براق به صورت کاذب استفاده گردد که برای سلامت انسان و خصوصا کودکان مضر است. به همین دلیل بهداشت ظروف غذاخوری نیز به اندازه بهداشت مواد غذایی مورد مصرف در آنها اهمیت دارد و مواد اولیه ای که در ساخت این ظروف بکار گرفته می شود می بایست سالم و مناسب تماس با مواد غذایی باشد. لذا توصیه می کنیم در هنگام خرید به وجود علامت بهداشت و استاندارد روی بسته بندی این ظروف توجه فرمایید.

 راهنمای خرید سرویس غذاخوری کودک - تصویر 2

ظروف چینی سخت به دلیل دمای پخت 1400 درجه سانتی گراد و سطوح صیقلی و قابل دسترس جهت سهولت در شستشو، مناسب ترین ظروف غذاخوری هستند و از این میان انواع سرویس کودک چینی زرین، با فن آوری داخل لعابی(in-glazedecoration) می تواند بهترین گزینه برای انتخاب سرویس غذاخوری کودک شما باشد.

منبع: شرکت چینی زرین

мебель на заказ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه