مجموعه : مجله خبری روز. به گرارش ایران ناز: ساعت 10 صبح چهارشنبه ماموران کلانتری تهرانپارس در تماس مدیران یک کمپ ترک اعتیاد در جریان نزاع مرگبار دو معتاد قرار گرفتند. ماموران با حضور در محل با جسد غرق خون مرد 40 ساله‌ای روبه‌رو شدند. پزشک جنایی با معاینه جسد علت مرگ او را اصابت ضربات جسم نوک‌تیز اعلام کرد. با دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی، مدیر کمپ درباره نحوه وقوع قتل گفت: ساعتی قبل مقتول به نام نوید با یکی دیگر از معتادان به نام فرامرز درگیر شد. هر دوی آنها از دو ماه پیش برای ترک اعت ...

درگیری مرگبار دو معتاد بر سر میز ریاست!

مجموعه : مجله خبری روز
درگیری مرگبار دو معتاد بر سر میز ریاست!

به گرارش ایران ناز: ساعت 10 صبح چهارشنبه ماموران کلانتری تهرانپارس در تماس مدیران یک کمپ ترک اعتیاد در جریان نزاع مرگبار دو معتاد قرار گرفتند. ماموران با حضور در محل با جسد غرق خون مرد 40 ساله‌ای روبه‌رو شدند. پزشک جنایی با معاینه جسد علت مرگ او را اصابت ضربات جسم نوک‌تیز اعلام کرد.

 

 

 

با دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی، مدیر کمپ درباره نحوه وقوع قتل گفت: ساعتی قبل مقتول به نام نوید با یکی دیگر از معتادان به نام فرامرز درگیر شد. هر دوی آنها از دو ماه پیش برای ترک اعتیاددر کمپ بستری شده بودند که از چند روز قبل برسر تعیین ارشد کمپ با هم دچار اختلاف شدند. فرامرز چند بار مقتول را تهدید کرده و با یکدیگر درگیر شده بودند. ساعتی قبل بار دیگر هر دو با هم درگیر شدند که ما برای وساطت به سمت آنها رفتیم اما مرد 34 ساله با قمه‌ای که همراهش بود به سمت نوید حمله‌ور شد و چند ضربه به او زد. سپس با تهدید ما از کمپ متواری شد.

 

 

 

با اظهارات مدیر کمپ و شناسایی قاتل، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی برای دستگیری فرامرز آغاز شد. همچنین با توجه به غیرمجاز بودن کمپ ترک اعتیاد این مکان با دستور بازپرس ویژه قتل تهران پلمب شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه