مجموعه : مطالب خواندنی و جالب. میلیونرها دست به هر کاری می زنند تا اوقات فراغت خود را به هر طریقی شده پر نمایند. آنها حتی برخی از دختران را برده خواسته های شهوانی خود می نمایند و در جهت ارضای خواسته ای خود از انها سو استفاده می نمایند. دان بیلزیان میلیونر و قمار باز معروفی است که در سال 2009 در مسابقات جهانی پوکر پول هنگفتی به جیب زد. ایران ناز: دان اکثر سرمایه خود را در لهو لعب و قمار هزینه می نماید. او اخیرا به خاطر کارهای مخاطره امیز خود چندین بار دچار حمله قلبی شده است. مدتی از بیماری ام ...

خوشگذرانی جوان ثروتمند با زن بدکاره رسانه ای شد (عکس)

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
خوشگذرانی جوان ثروتمند با زن بدکاره رسانه ای شد (عکس)

میلیونرها دست به هر کاری می زنند تا اوقات فراغت خود را به هر طریقی شده پر نمایند.آنها حتی برخی از دختران را برده خواسته های شهوانی خود می نمایند و در جهت ارضای خواسته ای خود از انها سو استفاده می نمایند.دان بیلزیان میلیونر و قمار باز معروفی است که در سال 2009 در مسابقات جهانی پوکر پول هنگفتی به جیب زد.

خوشگذرانی جوان ثروتمند با زن بدکاره رسانه ای شد (عکس)

خوشگذرانی جوان ثروتمند با زن بدکاره رسانه ای شد (عکس)

ایران ناز: دان اکثر سرمایه خود را در لهو لعب و قمار هزینه می نماید.او اخیرا به خاطر کارهای مخاطره امیز خود چندین بار دچار حمله قلبی شده است.مدتی از بیماری امبولی ریوی رنج می برد.اما به محض پیدا کردن سلامتی خود مجددا دنبال کارهای شهوانی خود است.

خوشگذرانی جوان ثروتمند با زن بدکاره رسانه ای شد (عکس)

او با 100 میلیون پوند سرمایه صاحب خانه های مجلل در لاس وگاس،سان دیگو و لوس انجلس است.دان صاحب هواپیمای خصوصی،قایق لوکس و دختران بی بندو بار فراوان در دوروبر او می پلکند.او اخیرا ویدئویی از خود را در سایت لایو لایک قرار داد که اوج بی بندوباری او را نشان می دهد.در این ویدئو وی دختر برهنه ای را از پشت بام ویلای خود به پایین پرتاب می نماید.

دان در پشت بام ویلا دختر برهنه را بلند نموده و دختر در حالی که جیغ می زند مرا پایین نینداز وی را در داخل استخر ویلا پرتاب می نماید.او قبلا نیز با یکی دیگر از معشوقه های خود از بالای ویلا به پایین پریده بود.خانم جانیس گریفیت 19 ساله در تویتر خود می نویسد امروز به خاطر گرفتن چند عکس مبتذل پایم شکست. دان اخیرا برای افزایش مهارتهای خود به عنوان دانشجو وارد دانشگاه فلوریدای جنوبی شده است.صفحه انستگرام او یک میلیون و چهارصد هزار بیننده دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه