مجموعه : مطالب خواندنی و جالب. آرزوی عجیب و احمقانه این زن برای کور شدن !. این زن که سال‌هاست تلاش میکند خودش را کور کند. به گزارش پارس ناز این کار او به دلیل نوعی اختلال روانی برای علاقه مندی به ایجاد نقص فیزیکی در بدن بوده است. به گزارش ایران ناز ،خانوم جول شوپینگ سال‌هاست که با قطره تمیزکننده و خشک کننده چشم سعی دارد خودش را کور کند!. به گزارش پارس ناز «اختلال هویت تمامیت بدن» یا به‌اختصار BIID (Body Integrity Identity Disorder) وضعیت خاصیست که در آن که در آن فرد سالم تمایل شدیدی به نقص ف ...

خانمی که عمداً خودش را کور کرد (عکس)

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
خانمی که عمداً خودش را کور کرد (عکس)

آرزوی عجیب و احمقانه این زن برای کور شدن !

این زن که سال‌هاست تلاش میکند خودش را کور کند.به گزارش پارس ناز این کار او به دلیل نوعی اختلال روانی برای علاقه مندی به ایجاد نقص فیزیکی در بدن بوده است

به گزارش ایران ناز ،خانوم جول شوپينگ سال‌هاست که با قطره تميزکننده و خشک کننده چشم سعي دارد خودش را کور کند!.به گزارش پارس ناز «اختلال هويت تماميت بدن» يا به‌اختصار BIID (Body Integrity Identity Disorder) وضعیت خاصیست که در آن که در آن فرد سالم تمايل شديدي به نقص فيزيکي بدن خود دارد.

خانمی که عمداً خودش را کور کرد (عکس)

اين زن سی ساله و اهل کاروليناي شمالي به علت ابتلا به این اختلال ، سال‌هاست که با قطره تميزکننده و خشک کننده چشم سعي دارد خودش را کورکند! جول شوپينگ 30 ساله اعتراف کرده که از کودکي آرزوي کور شدن را داشته و به همين دليل از 4 سالگي ساعت‌ها به آفتاب خيره مي‌شد. با بالا رفتن سن علاقه به این نقص و ضربه زدن بخود در وی افزایش یافت به حدی که برای خودش عصای نابینایان تهیه کرد و با قطره های چشمی سعی کرد خودش را نابینا کند !

خانمی که عمداً خودش را کور کرد (عکس)

او میگوید در سن 18 سالگي عصاي سفيد به دست گرفته و تا 20 سالگي به خط بريل مسلط شده است !او بخاطر دارد حتي هميشه با چشم‌بسته شنا کرده است. .جول شوپینگ سی ساله بالاخره با ريختن مرتب قطره‌اي که چشم را خشک مي‌کرد، به آرزويش رسيد و نابينا شد! به گفته خودش هيچ‌وقت در زندگي تا اين حد احساس آرامش و راحتي نکرده است !

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه