مجموعه : مجله خبری روز. رابطه جنسی سه نفره یک دختر جوان با پدر و مادرش که به طور مستمر به مدت 12 سال ادامه داشت موضوعی جنجالی شده است. به گزارش ایران ناز این دختر با وجود اینکه از رابطه سه نفره جنسیشان هیچ رضایتی نداشت بالاجبار تن به اینکار میداد. اینزن اهل ” لویی زیانا ” آمریکا سرانجام پس از چندبار حاملگی از پدرش ،پرده از رازی مخوف برداشته است و پس از 12 سال از شروع رابطه جنسی والدینش با او ، خواستار مجازات جنایت کاران که پدر و مادرش بودند شده است. این خانم 41 ساله که ” استسی اسپیون ” نام د ...

جنجال رابطه جنسی پدر و مادر با دخترشان ! (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
جنجال رابطه جنسی پدر و مادر با دخترشان ! (عکس)

رابطه جنسی سه نفره یک دختر جوان با پدر و مادرش که به طور مستمر به مدت 12 سال ادامه داشت موضوعی جنجالی شده است.به گزارش ایران ناز این دختر با وجود اینکه از رابطه سه نفره جنسیشان هیچ رضایتی نداشت بالاجبار تن به اینکار میداد

اینزن اهل ” لویی زیانا ” آمریکا سرانجام پس از چندبار حاملگی از پدرش ،پرده از رازی مخوف برداشته است و پس از 12 سال از شروع رابطه جنسی والدینش با او ، خواستار مجازات جنایت کاران که پدر و مادرش بودند شده است.

جنجالی رابطه جنسی پدر و مادر با دخترشان ! (عکس)

این خانم 41 ساله که ” استسی اسپیون ” نام دارد در ماه ” دسامبر ” به دادگاه رفت و در خواست گرفتن وکیلی داشت که از او در برابر پدر و مادرش که دو جنایتکار شیطان صفت بودند دفاع کند . این قربانی در گزارش خود ادعا کرده است که ناپدری‌ 68 ساله و مادر58 ساله اش به مدت 12 سال او را مورد تجاوز قرار داده اند که نتیجه آن به دنیا آوردن 4 فرزند می باشد!

جنجالی رابطه جنسی پدر و مادر با دخترشان ! (عکس)

به گزارش ایران ناز، مادر این دختر در برابر تجاوز های مکرر این ناپدری بی رحم که از کودکی شروع شده است هیچ مداخله ای نکرده و این سبب شده که ” اسپیون ” در سن 13 سالگی باردار شود و 3 فرزند بعدی اش نیز در سن 15 و 18 سالگی به دنیا آمدند . ناپدری اش در سن 18 سالگی از او خواست که با او ازدواج کند اما رابطه آنها یک سال بعد وقتی وی به جرم اذیت و آزار جنسی به زندان افتاد پایان یافته است.

جنجالی رابطه ج��سی پدر و مادر با دخترشان ! (عکس)

با برگزاری دادگاه این جنایت شرم آور و کثیف هیئت منصفه دادگاه تصمیم به متهم کردن مادر قربانی در یکم ژوئن گرفت و او به جرم چندین سال تجاوز و اذیت و آزار جنسی و سوء استفاده از کودک به پرداخت 250/000دلار جریمه نقدی محکوم شد و ناپدری و یا همان شوهر اجباری نیز از 30 ژوئن به حبس محکوم شد . قربانی در گفته های خود افزود که من هیچ راه فرار و یا هیچ انتخاب دیگری نداشتم و باید بگویم که این از مرگ بدتر بود زیرا هرگز پایانی نداشت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه