جنایت وحشیانه صاحب یک سگ (عکس)

جنایت وحشیانه صاحب یک سگ (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
جنایت وحشیانه صاحب یک سگ (عکس)

سگ‌ها به وفاداری‌شان شناخته می‌شوند و اغلب موجودات بی‌خطری هستند. پر بیراه نیست اگر بگوییم که سگ پاسبان جان و اموال صاحب خودش است.

به گزارش ایران ناز، کایتلین 15 ماهه است و صاحبش به شکلی بی‌رحمانه پوزه او را با یک چسب نواری برق بست. در نتیجه پوزه او ورم کرده بود و رنگ زبانش نیز تغییر کرد. البته با کمک یک دامپزشک حال او کاملا بهبود یافته است.

جنایت وحشیانه صاحب یک سگ (عکس)

دامپزشک معالجه کننده این سگ می‌گوید که آن‌قدر نوار محکم بر روی پوزه سگ بسته شده بود که برای معالجه سگ نیاز به جراحی بود. اما حالا حال سگ خوب است و نیز به مراقب خاص دیگری ندارد. انجمن حمایت از حیوانات چارلستون اعلام کرد که روز جمعه کایتلین را در چارلستون شمالی پیدا کرده‌اند و به جراحی دیگری برای درمان پوزه او نیاز نیست.

جنایت وحشیانه صاحب یک سگ (عکس)

این سگ به جلوی درب یک خانه مسکونی رفته بود. صاحب آن خانه نیز متوجه شد که پوزه سگ با استفاده از چسب نواری برق محکم بسته شده و همین مسئله آسیب شدیدی به آن وارد کرده است. او سپس سگ را به انجمن حمایت از حیوانات در کارولینای جنوبی برد و مسئولان آنجا نیز همکاری لازم را انجام دادند تا سگ هر چه زودتر درمان شود.

پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد که خون در زبان کایتلین جریان ندارد و عامل این است که زبانش بین دندان‌هایش گیر کرده است. البته در ابتدا گفته شد که برای درمان زخم زیر پوزه سگ به جراحی نیاز است، اما سپس مشخص شد که آن زخم بدون جراحی نیز قابل درمان است.

در این ارتباط شخصی به نام ویلیام لئونارد دادسون به اتهام خشونت علیه حیوانات دستگیر شد. مبلغ وثیقه ویلیام 41 ساله نیز 50 هزار دلار تعیین شده است. علاوه بر آن، بر اساس حکم صادر شده ویلیام باید سگ دیگری که در اختیار دارد را نیز آزاد کند.

او در اواخر ماه مه این سگرا با مبلغ 20 دلار از یک زن خرید و به آن زن گفت که پوزه سگ را با چسب نواری برق بسته زیرا ظاهرا سگ از وغ وغ کردن دست‌بردار نبوده است. پس از اینکه این اتهام علیه دادسون مطرح شد، او با خنده این ادعا را رد کرد. بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط مسئولان انجمن حمایت از حیوانات آن نوار بین 36 ساعت تا 48 ساعت قبل از پیدا شدن سگ بر روی پوزه آن بسته شده بود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه