مجموعه : مجله خبری روز. جزئیاتی از قتل دردناک دختری جوان در حمام. پلیس هند اظهار داشت: دوشنبه دختر جوان 19 ساله‌ای پس از ضرب و شتم فراوان توسط خواهر و برادرش در حمامبه قتل رسید. خواهر و برادر شینا، او را مجبور به خوردن برنج همراه با کاغذ می‌کردند و شینا حتی اجازه استفاده از توالت را نداشت و اگر اعتراضی می‌کرد، برادرش او را تا حد مرگ کتک می‌زد. به گزارش ایران ناز: پلیس هندوستان در ادامه گفت: ابعاد این فاجعه وقتی بیشتر نمایان شد که همسایه خانواده شینا ما را از صدای جیغ وی با خبر کرد. بنابراین ...

جزئیات وحشتناک مرگ دختر در حمام

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات وحشتناک مرگ دختر در حمام

جزئیاتی از قتل دردناک دختری جوان در حمام

 

پلیس هند اظهار داشت: دوشنبه دختر جوان 19 ساله‌ای پس از ضرب و شتم فراوان توسط خواهر و برادرش در حمامبه قتل رسید.

 

خواهر و برادر شینا، او را مجبور به خوردن برنج همراه با کاغذ می‌کردند و شینا حتی اجازه استفاده از توالت را نداشت و اگر اعتراضی می‌کرد، برادرش او را تا حد مرگ کتک می‌زد.

 

به گزارش ایران ناز: پلیس هندوستان در ادامه گفت: ابعاد این فاجعه وقتی بیشتر نمایان شد که همسایه خانواده شینا ما را از صدای جیغ وی با خبر کرد.

 

بنابراین گزارش او پس از شکنجه شدید در حمام با سلاح سرد به قتل رسید اما کارکنان آمبولانس اذعان داشتند علت مرگ شینا بیماری وی بوده است.

 

پرونده قتل شینا برای رسیدگی بیشتر به دادگاه ارجاع داده شد و به گفته دادستان، لباس‌های شینا خون‌آلود بوده و احتمالاً او تحمل چند بار کتک خوردن در آن شب را نداشته است.

 

دوستان شینا به پلیس گزارش دادند خواهر و برادر وی اختلال روانی داشتند و مدتی در بیمارستان روانی بستری بودند.

 

شایان ذکر است؛ پلیس هندوستان این خواهر و برادر را به اتهام قتل عمد خواهرشان بازداشت کرده تا پس از جمع آوری این اسناد و مدارک بیشتر، دادگاه برای محکومیت این خواهر و بردار بی‌رحم تشکیل شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه