مجموعه : مجله خبری روز. پنج مرد متهم به شرکت یا قصور در جلوگیری از یک مراسم وحشیانه خانوادگی که منجر به کشته شدن پسری به نام مایکل شد، مقصر شناخته شدند، 37 مظنون دیگر نیز دستگیر شدند. براساس گزارش پلیس مظنونان همگی اهل کویینز از نیویورک هستند که دو سال بعد از مرگ مایکل در یک دادگاه در شمال شرقی پنسیلوانیا ظاهر شدند. به گزارش پلیس، وکیل مدافع این پنج نفر از تراژدی تلخ مرگ مایکل به عنوان این که تنها یک شوخی برادرانه بود، یاد کردند. به گزارش ایران ناز: پلیس نیویورک ادامه داد: مظنونین این پروند ...

جزئیات مرگ دردناک پسر جوان در مهمانی شبانه

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات مرگ دردناک پسر جوان در مهمانی شبانه

پنج مرد متهم به شرکت يا قصور در جلوگيري از يک مراسم وحشيانه خانوادگي که منجر به کشته شدن پسري به نام مايکل شد، مقصر شناخته شدند، 37 مظنون ديگر نيز دستگير شدند.

 

 

براساس گزارش پليس مظنونان همگي اهل کويينز از نيويورک هستند که دو سال بعد از مرگ مايکل در يک دادگاه در شمال شرقي پنسيلوانيا ظاهر شدند. به گزارش پليس، وکيل مدافع اين پنج نفر از تراژدي تلخ مرگ مايکل به عنوان اين که تنها يک شوخي برادرانه بود، ياد کردند.

 

 

به گزارش ایران ناز: پليس نيويورک ادامه داد: مظنونين اين پرونده چارلز لاي 34 ساله، ريموند لاند 22 ساله، شرلون وانگ 23 ساله و دنيل لي 23 ساله هر کدام به اتهام قتل درجه سوم، قتل غيرعمد، تشديد و حمله ساده، ممانعت از بازداشت، بيگاري و توطئه مواجه هستند که کوان به اتهام توزيع مواد مخدر نيز محکوم خواهد شد.

 

 

پليس محلي نيويورک اذعان داشت: مايکل در جنگ برادرانه‌اي به اسم شوخي از طرف آن‌ها شکنجه شد،‌مواد مخدر مصرف کرد و به ضرب چاقو جانش را از دست داد. يقيناً اگر در آن شلوغي کسي به مايکل کمک مي‌کرد و او را به بيمارستان مي‌رساند، او زنده مي‌ماند.

 

 

پليس در پايان اضافه کرد: اتفاقي که براي مايکل افتاد، يقيناً قتل بود و اين اطمينان را به مردم مي‌دهيم که قاتل او به سزاي اعمال‌شان مي‌رسند تا اين محاکمه پاياني براي نمايش‌هاي اين چنيني باشد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه