مجموعه : مجله خبری روز. مرگ زن باردار به خاطر رابطه پنهانی با افسر پلیس. به گزارش ایران ناز: متهم «ون تری کلارک» یکی از افسران مشهور پلیس با همدستی یک مرد دیگر، پس از کشتن زن جوانی که با او رابطه پنهانی داشت، جسدش را پنهان کرده بود. پلیس می‌گوید تری پس از قتل این زنبا پروازی سریع خود را به اندونزی رسانده بود که طی عملیات گسترده‌ای دستگیر و از اندونزی به تگزاس بازگردانده شد تا در دادگاه جنایی محاکمه شود. به گزارش پلیس، دوست تری هم به عنوان همدست وی در قتل، بازداشت شده است. این افسر پلیس با پ ...

جزئیات قتل زن باردار در رابطه کثیف و پنهانی

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات قتل زن باردار در رابطه کثیف و پنهانی
مرگ زن باردار به خاطر رابطه پنهانی با افسر پلیس

 

 

به گزارش ایران ناز: متهم «ون تری کلارک» یکی از افسران مشهور پلیس با همدستی یک مرد دیگر، پس از کشتن زن جوانی که با او رابطه پنهانی داشت، جسدش را پنهان کرده بود.

 

 

پلیس می‌گوید تری پس از قتل این زنبا پروازی سریع خود را به اندونزی رسانده بود که طی عملیات گسترده‌ای دستگیر و از اندونزی به تگزاس بازگردانده شد تا در دادگاه جنایی محاکمه شود. به گزارش پلیس، دوست تری هم به عنوان همدست وی در قتل، بازداشت شده است.

 

 

این افسر پلیس با پرداخت پنج هزار دلار به دوستش از وی خواسته بود تا در کشتن زن جوان به او کمک کند. مدارک پلیس نشان می‌دهد این افسر پلیس فاسد همزمان با زن دیگری رابطه پنهانی داشته و همسرش از این رابطه هم بی‌خبر بوده است.

 

 

شواهد کالبدشکافی‌ها نشان می‌دهد زن کشته شده از این افسر هفت ماهه باردار بوده و با شلیک سه گلوله به سرش جان سپرده است. سخنگوی پلیس می‌گوید: این افسر فراری در جاکارتای اندونزی بازداشت شده است.

 

 

وی در هتلی ساکن بوده و به بالی رفت و آمد داشته است. به گفته دادستان، اکنون این افسر پلیس به جرم قتل دو تن «دین» (زن جوان) و جنین هفت ماهه او بازداشت شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه