مجموعه : مجله خبری روز. حادثه: خانواده‌ای در غروب سه‌شنبه دهم شهریورماه برای تفریح و استراحت به پارک میرزا کوچک خان مشهد رفتند. به گزارش ایران ناز: دختر کوچولوی این خانواده از بازی در پارک لذت می‌برد و خانواده‌اش نیز با دیدن شادی او خوشحال بودند. درست در لحظاتی که این خانواده احساس می‌کردند در آرامش هستند شبح مرگ در پارک حادثه‌ای تلخ را ورق زد. فاطمه کوچولو با دیدن دستگاه آب سردکن دست پدرش را رها کرد و دوان دوان به سمت دستگاه دوید تا کمی آب بخورد. متأسفانه به علت اتصال جریان الکتریسته به ب ...

جزئیات برق گرفتگی مرگبار دختر کوچولو در پارک

مجموعه : مجله خبری روز
جزئیات برق گرفتگی مرگبار دختر کوچولو در پارک

حادثه: خانواده‌ای در غروب سه‌شنبه دهم شهریورماه برای تفریح و استراحت به پارک میرزا کوچک خان مشهد رفتند.

به گزارش ایران ناز: دختر کوچولوی این خانواده از بازی در پارک لذت می‌برد و خانواده‌اش نیز با دیدن شادی او خوشحال بودند. درست در لحظاتی که این خانواده احساس می‌کردند در آرامش هستند شبح مرگ در پارک حادثه‌ای تلخ را ورق زد. فاطمه کوچولو با دیدن دستگاه آب سردکن دست پدرش را رها کرد و دوان دوان به سمت دستگاه دوید تا کمی آب بخورد.

 

متأسفانه به علت اتصال جریان الکتریسته به بدنه دستگاه، این کودک دچار برق گرفتگی شدید شد. خانواده این کودک با دیدن صحنه وحشتناک برق گرفتگی بلافاصله کودکشان را به بیمارستان شهید کامیاب مشهد رساندند.

 

اما تلاش پزشکان برای نجات کودک مؤثر نبود و او جان خود را از دست داد. پلیس مشهد با دستورات مقام قضایی اقدامات قانونی لازم را به عمل آورد و جسد فاطمه در حالی که پدر و مادرش زانو زده و با ناله‌ای سوزناک برایش دلتنگی می‌کردند به پزشکی قانونی انتقال یافت.

 

تحقیقات درباره علت وقوع این حادثه مرگبار ادامه دارد اما در حادثه دیگری، جوان 23 ساله که دانیال نام داشت به علت خوددرمانی و مصرف قرص به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد انتقال یافت. تلاش پزشکان متخصص این مرکز درمانی برای نجات پسر جوان مؤثر نبود و او جان خود را از دست داد.

 

جسد قربانی این حادثه نیز به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات درباره علت و چرایی این حادثه ادامه دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه