مجموعه : مطالب خواندنی و جالب. روش ترساندن کودکان برای ادب کردن آنها از نظر علم روان شناسی رد شد. این روزها والدین ساکن شهر ناپلز (Naples) در فلوریدا به روش جدیدی برای ادب کردن کودکان بدرفتار روی آورده‌اند؛ یک دلقک 65 ساله ترسناک به نام رینکلز. از زمانی که این پیرمرد 65 ساله خود را به شکل دلقکی ترسناک درآورده، به اسم‌ورسمی رسیده است و در جشن تولد، مراسم تدفین و یا هر مراسمی که نیاز به یک دلقک ترسناک و بدون چشم داشته باشد، حضور پیدا می‌کند. یکی از جدیدترین کارهایی که رینکلز انجام داده ترساند ...

جدیدترین روش احمقانه برای ادب کردن کودکان + عکس

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
جدیدترین روش احمقانه برای ادب کردن کودکان + عکس

روش ترساندن کودکان برای ادب کردن آنها از نظر علم روان شناسی رد شد.

این روزها والدین ساکن شهر ناپلز (Naples) در فلوریدا به روش جدیدی برای ادب کردن کودکان بدرفتار روی آورده‌اند؛ یک دلقک 65 ساله ترسناک به نام رینکلز. از زمانی که این پیرمرد 65 ساله خود را به شکل دلقکی ترسناک درآورده، به اسم‌ورسمی رسیده است و در جشن تولد، مراسم تدفین و یا هر مراسمی که نیاز به یک دلقک ترسناک و بدون چشم داشته باشد، حضور پیدا می‌کند.

جدیدترین روش احمقانه برای ادب کردن کودکان + عکس

یکی از جدیدترین کارهایی که رینکلز انجام داده ترساندن و ادب کردن کودکانی است که رفتار بدی داشته‌اند. به‌تازگی مادری اهل ناپلز وی را استخدام کرد تا پسر 12 ساله شیطانش را سر جایش بنشاند. رینکلز درباره جدیدترین کار خود می‌گوید: این نوجوان از دلقک می‌ترسد. من هم سر راه اتوبوس مدرسه‌اش سبز شدم. او هم به‌یک‌باره جلوی دوستانش گریه و فرار کرد. چند روز بعد آن خام تماس گرفت و گفت: متشکرم! از این به بعد هر وقت بدرفتاری می‌کند به او می‌گویم «می‌خواهی رینکلز برگردد؟!».

جدیدترین روش احمقانه برای ادب کردن کودکان + عکس

جدیدترین روش احمقانه برای ��دب کردن کودکان + عکس

رینکلز بومی رُد آیلند (Rhode Island) و سرباز بازنشسته ارتش است و به دنبال داشتن یک زندگی راحت‌تر به‌دوراز زمستان سخت نیو انگلند (New England) به فلوریدا نقل‌مکان کرد؛ اما خیلی زود متوجه شد که به بازی گُلف و پرسه زدن در کلوپ‌های فلوریدا که البته تفریح مستمری‌بگیرانی مثل اوست، علاقه چندانی ندارد؛ بنابراین سعی کرد تا سرگرمی جدیدی برای خود دست‌وپا کند. پس به‌صورت آنلاین ماسک دلقکی را از اینترنت خرید و کارت تجاری و آگهی‌های تبلیغاتی حاوی شماره تلفنش را سفارش داد. پس از شروع به کار آن‌قدر معروف شد که هرروز حدود 100 مشتری تلفنی با او تماس می‌گیرند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه