مجموعه : مجله خبری روز. جزئیاتی از تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین – تهران. ساعت 35 دقیقه بامداد امروز تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین ـ تهران واقع در لاین جنوبی اتوبان آبیک رخ داد که بر اثر آن، 9 نفر مصدوم شدند و یک نفر جان خود را از دست داد. در این تصادف زنجیره‌ای 10 خودرو با هم برخورد کرده بودند که شامل 6 دستگاه خودروی پراید، یک دستگاه پژو 405، یک دستگاه پژو آردی، کامیون بنز و نیسان بوده است. رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آبیک درباره این خبر گفت: در تصادف زنجیره‌ای که در لاین جنوبی اتوبان ...

تصادف زنجیره ای عجیب در قزوین – تهران

مجموعه : مجله خبری روز
تصادف زنجیره ای عجیب در قزوین – تهران

جزئیاتی از تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین – تهران

 

ساعت 35 دقیقه بامداد امروز تصادف زنجیره‌ای در اتوبان قزوین ـ تهران واقع در لاین جنوبی اتوبان آبیک رخ داد که بر اثر آن، 9 نفر مصدوم شدند و یک نفر جان خود را از دست داد.

 

در این تصادف زنجیره‌ای 10 خودرو با هم برخورد کرده بودند که شامل 6 دستگاه خودروی پراید، یک دستگاه پژو 405، یک دستگاه پژو آردی، کامیون بنز و نیسان بوده است.

 

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آبیک درباره این خبر گفت: در تصادف زنجیره‌ای که در لاین جنوبی اتوبان شهر آبیک به سمت کرج و سه کیلومتر پس از پایگاه امدادی اورژانس رخ داد، تمام عوامل اورژانس حضور داشتند و نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر نیز در سر صحنه تصادف حاضر شدند..

 

وی ادامه داد: در این تصادفدو نفر از مصدومان توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر به بیمارستان منتقل شدند و 6 مصدوم دیگر به صورت سرپایی مداوا شدند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه