مجموعه : مجله خبری روز. باز هم خبری غم انگیز از درگذشت یک ورزشکار فعال و بسیار جوان کشور او عاشقانه پر کشید و به یادگار تمامی اعضای بدنش را اهداء کرد. جزئیاتی از خانواده و شخصیت این قهرمان دونده را در ادامه همین بخش در ایران ناز دنبال کنید. ریحانه بهشتی ازورزشکاران و مربیان دو و میدانی استان خراسان رضوی در مسابقات کشوری نیز دارای عناوین مختلف بود، بامداد دوشنبه هفته گذشته بر اثر سکته مغزی به بیمارستان فارابی مشهد منتقل شد اما پس از عمل جراحی به هوش نیامد. تلاش پزشکان برای احیای این ورزشکار ...

بانوی قهرمان 27 ساله کشور آسمانی شد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
بانوی قهرمان 27 ساله کشور آسمانی شد (عکس)

باز هم خبری غم انگیز از درگذشت یک ورزشکار فعال و بسیار جوان کشور او عاشقانه پر کشید و به یادگار تمامی اعضای بدنش را اهداء کرد. جزئیاتی از خانواده و شخصیت این قهرمان دونده را در ادامه همین بخش در ایران ناز دنبال کنید.

 

ریحانه بهشتی ازورزشکاران و مربیان دو و میدانی استان خراسان رضوی در مسابقات کشوری نیز دارای عناوین مختلف بود، بامداد دوشنبه هفته گذشته بر اثر سکته مغزی به بیمارستان فارابی مشهد منتقل شد اما پس از عمل جراحی به هوش نیامد.

تلاش پزشکان برای احیای این ورزشکار مشهدی که در مقطع ابتدایی در منطقه “رضویه” مشهد به عنوان معلم ورزش فعالیت می‌کرد، فایده ای نداشت و وی به مرگ مغزی دچار شد.

 

 

بانوی قهرمان 27 ساله کشور آسمانی شد (عکس)

 

به گزارش ایران ناز این بانوی ورزشکار بااخلاق چند سال قبل اقدام به عضویت در خانواده اهدا کنندگان عضو کرده بود و به همین خاطر پس از محرز شدن مرگ مغزی‌اش و با موافقت خانواده وی، این ورزشکار شب گذشته به بیمارستان “منتصریه” مشهد منتقل شد تا امروز اعضای بدنش به بیماران نیازمند اهدا شود.

ریحانه بهشتی دارای دختری 11 ماهه به نام مهتا عجمی‌نژاد است و همسرش حامد عجمی‌نژاد نیز معلم ورزش است. همچنین برادر این بانوی ورزشکار نیز در عملیات کربلای پنج به فیض شهادت نائل شده بود.

“وجیهه موسوی” مادر این بانوی ورزشکار و مادر شهید پرویز بهشتی درباره اهدای اعضای بدن دخترش به بیماران نیازمند اظهار داشت: این کاری است که دخترم قلبا راضی به انجامش بود و پیش از این اتفاق نیز کارت اهدای عضوش را دریافت کرده بود.

 

وی ادامه داد: از حالا به بعد باید دختر 11 ماهه ریحانه را بزرگ کنم و امیدوا��م که وی همچون مادرش مایه مباهات ما شود. ما راضی به رضای خدا هستیم و از این دست فداکاری‌ها و ایثارگری‌ها در خانواده شهدا کم نیست.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه