مجموعه : مجله خبری روز. به گزارش ایران ناز به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، 3 شهریور امسال صاحب یک طلافروشی در خیابان ستارخان به کلانتری 118 ستارخان مراجعه و عنوان داشت که مقداری از طلا و جواهرات مغازه اش توسط مردی میانسال سرقتشده است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت به شیوه کش روی» و به دستور بازپرس شعبه 14 دادسرای ناحیه 2 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. مالباخته پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت: داخل مغازه ...

این سارق طلا فروش را شناسایی کنید

مجموعه : مجله خبری روز
این سارق طلا فروش را شناسایی کنید

به گزارش ایران ناز به نقل از پلیس آگاهی تهران بزرگ، 3 شهریور امسال صاحب یک طلافروشی در خیابان ستارخان به کلانتری 118 ستارخان مراجعه و عنوان داشت که مقداری از طلا و جواهرات مغازه اش توسط مردی میانسال سرقتشده است.

 

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت به شیوه کش روی» و به دستور بازپرس شعبه 14 دادسرای ناحیه 2 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

مالباخته پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت: داخل مغازه فروشی مشغول به کار بودم؛ ساعت 16:40 مردی میانسال- حدودا 50 ساله- وارد مغازه شد و از من درخواست کرد تا قطعه ای طلا را از ویترین مغازه آورده و به او نشان دهم؛ این شخص پس از مدتی صحبت بر سر قیمت خرید طلا، نهایتا بدون آنکه خریدی انجام دهد از مغازه خارج شد.

 

در پایان روز و در زمان جمع کردن طلاهای داخل مغازه، متوجه نبود چند تکه از طلاهای مغازه شدم ! بلافاصله به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته داخل مغازه پرداخته و متوجه شدم که همان مرد میانسال دقیقاً، از پشت سر من و با یک آنتن اقدام به سرقت چند رشته از طلاها کرده است.

 

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به تصاویر بدست آمده از لحظه سرقت و شخص سارق مغازه طلافروشی، هماهنگی های لازم با مقام محترم قضایی انجام شد و دستور قضایی در خصوص انتشار بدون پوشش تصویر متهم پرونده اخذ گردیده است لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص هویت، مخفیگاه یا محل های تردد متهم دارند، درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21869044 در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.

 

 

کلمات کلید�� :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه