مجموعه : مجله خبری روز. افزایش شمار جان باختگان سیل جنوب شرق تهران. به گزارش ایران ناز: رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کشف جسد یکی دیگر از جان باختگان سیلاب اخیر جنوب شرق استان تهران خبر داد. ناصر چرخ‌ساز در گفت‌وگویی در این باره گفت: با توجه به ادامه عملیات جست‌وجو در بخش‌های سیل‌زده استان تهران حدود 3 ساعت پیش تیم‌های جست‌وجوی سازمان امداد و نجات موفق به کشف جسد یکی دیگر از کشته‌شدگان سیلاب اخیر جنوب شرق استان تهران در منطقه چلقز حوالی جاده امام رضا (ع) شدند. او با بیان این که ...

افزایش شمار جان باختگان تهران

مجموعه : مجله خبری روز
افزایش شمار جان باختگان تهران

 

افزایش شمار جان باختگان سیل جنوب شرق تهران

 

 

به گزارش ایران ناز: رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کشف جسد یکی دیگر از جان باختگان سیلاب اخیر جنوب شرق استان تهران خبر داد.

ناصر چرخ‌ساز در گفت‌وگویی در این باره گفت: با توجه به ادامه عملیات جست‌وجو در بخش‌های سیل‌زده استان تهران حدود 3 ساعت پیش تیم‌های جست‌وجوی سازمان امداد و نجات موفق به کشف جسد یکی دیگر از کشته‌شدگان سیلاب اخیر جنوب شرق استان تهران در منطقه چلقز حوالی جاده امام رضا (ع) شدند.

 

او با بیان این که جسد این فرد برای بررسی بیش‌تر به دستگاه‌های مربوط تحویل داده شد افزود: عملیات جست‌وجو هم‌چنان ادامه دارد.

 

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره این که چه زمانی عملیات جست‌وجو در مناطق سیل زده استان تهران به پایان می‌رسد؟ گفت:‌ سازمان مدیریت بحران می‌بایست دستور اتمام عملیات جست‌وجو را صادر کند و تا آن زمان تیم‌های ما به جست‌وجوی خود ادامه خواهند داد.

 

به گفته چرخ‌ساز پس از سیلاب اخیر تنها یک مورد مفقودی طبق گزارش‌های واصله باقی مانده بود که جسد وی نیز کشف شد.

با کشف جسد این فرد شمار جان‌باختگانسیل در استان تهران به 7 و در کل کشور به 13 تن رسید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه