کیف‌های زنانه انواع مختلفی دارند و شما باید این اصل را بدانید که از هر کدام در چه زمان و مکانی استفاده کنید . در این تاپیک عکس انواع کیف زنانه و همچنین مکان استفاده از آن را برای شما بازگو میکنیم.

کیف‌های زنانه انواع مختلفی دارند و شما باید این اصل را بدانید که از هر کدام در چه زمان و مکانی استفاده کنید . در این تاپیک عکس انواع کیف زنانه و همچنین مکان استفاده از آن را برای شما بازگو میکنیم.

 

۱۰ کیفی که همه خانم‌ها لازم دارند تا در شرایط مختلف از آنها استفاده کنند را بشناسید و ببینید که در هر زمانی چه کیفی مناسب تر است :

 

کیف کلاسیک مشکی ، یکی از گزینه‌هاییست که تقریبا همه آن را دارند و همه ما می‌دانیم که ضروری ترین کیف ما خواهد بود، این کیف می‌تواند بزرگ و یا متوسط باشد چون معمولا وسایل زیادی را با آن حمل می‌کنیم مثلا سرکار ، اداره و یا دانشگاه !
 

www.takroj.ir 300010356

 

کیفی به رنگ خنثی (مثلا موشی ،بژ و …) هم یکی از ضروریات است چون با لباس‌های مختلف ست می‌شود و بسیار شیک هم هست ، به خصوص با لباس‌های سفید .
 

www.takroj.ir 300010360

کیف دستی بدون بند ، برای زمان‌هایی که وسایل کمی‌به همراه دارید . البته چون معمولا بند ندارد برای زمانی مناسب است که کار خاصی نداشته باشید .

www.takroj.ir 300010358

کیف مجلسی کوچک طلایی ، برای مهمانی و عروسی ، مدل صندوقچه ای طلایی جدیدا بسیار محبوب است !

www.takroj.ir 300010359

کیف راحت ساده برای زمان‌هایی که یک کیف راحت می‌خواهید که دست و پا گیر نباشد ، تقریبا همه ما یکی از اینها داریم ، معمولا آن را یک طرفه می‌اندازیم ، برای خرید و پیاده روی و .. عالیست !

www.takroj.ir 300010361

 

کیف زنجیری شیک و  راحت ، این کیف در عین شیک بودن ، راحت هم هست ، می‌توانید آن را یک طرفه بیندازید، هم برای مهمانی و هم برای جاهای رسمی‌و غیر رسمی‌عالیست

www.takroj.ir 300010362

کیف دسته کوتاه ، این کیف‌های بامزه برای  جاهایی که وسایل زیادی دارید و رسمی‌هم هست  ��الی هستند

 

www.takroj.ir 300010363

کیف‌های فانتزی، که خوش آب و رنگ و با طرح‌های جالب هستند برای زمانی که حال و هوای شادی دارید !

 

www.takroj.ir 300010364

کیف‌های رنگی ، از کیف‌های رنگی به خصوص زمانی که لباستان تیره است استفاده کنید ، می‌توانید آن را با کفش همرنگ هم ست کنید .

www.takroj.ir 300010365

 

کیف بزرگ مسافرتی، لازم نیست حتما پوست ماری باشد ، اما برای همه ما لازم است  چون وسایل زیادی را می‌توانیم با آن جا به جا کنیم .

www.takroj.ir 300010357

 

 

 

با تشکر از ارایشیک

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه