مجموعه : مجله خبری روز. رویدادی عجیب در دیدار دو تیم والبیال ایران و ایتالیا. به گزارش ایران ناز: سعید معروف «ست» دوم بازی با ایتالیا را از روی نیمکت ذخیره ها تماشا کرد که اتفاق بسیار عجیبی بود. مشخص نیست چرا کاپیتان تیم ملی والیبالایران ست دوم را از روی نیمکت تماشا کرد البته او بر روی نیمکت بسیار خونسرد به نظر می رسید. همچنین در امتیاز پانزدهم در «ست» دوم که پس از ویدئو چک،اعتراض مهدوی و کواچ و… به ایتالیایی ها رسید یک چیز کاملا مشهود بود. اینکه کواچ استرس دارد و همین استرس اجازه نمی دهد ت ...

اتفاق بسیار عجیب در دیدار والیبال ایران و ایتالیا !

مجموعه : مجله خبری روز
اتفاق بسیار عجیب در دیدار والیبال ایران و ایتالیا !

رویدادی عجیب در دیدار دو تیم والبیال ایران و ایتالیا

 

به گزارش ایران ناز: سعید معروف «ست» دوم بازی با ایتالیا را از روی نیمکت ذخیره ها تماشا کرد که اتفاق بسیار عجیبی بود. مشخص نیست چرا کاپیتان تیم ملی والیبالایران ست دوم را از روی نیمکت تماشا کرد البته او بر روی نیمکت بسیار خونسرد به نظر می رسید.

 

همچنین در امتیاز پانزدهم در «ست» دوم که پس از ویدئو چک،اعتراض مهدوی و کواچ و… به ایتالیایی ها رسید یک چیز کاملا مشهود بود.اینکه کواچ استرس دارد و همین استرس اجازه نمی دهد تا در شرایط حساس به تیمش کمک کند.

 

وقتی دوربین های تلویزیونی روی او زوم کردند کواچ نفس نفس می زد و شرایطش طوری نبود که بتواند در آن لحظه به تیمش کمک کند.

 

او به عنوان سرمربی تیم بزرگ ایران باید بتواند خودش را کنترل کند چراکه ویدئو چک یک ابزار است و نباید چشم امید برای گرفتن یک امتیاز به این ابزار باشد.این در حالی بود که داور بازی هم به دلیل اعتراض های زیاد او به کواچ کارت زرد نشان داد و باعث شد تا او دوباره بهم بریزد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه