مجموعه : مطالب خواندنی و جالب. معرفی کودکی 2 ساله که با حرکات باورنکردنی چشم ها را خیره کرده. ویدئویی از یک کودک ایرانی با نام آرات حسینی در اینترنت پخش‌شده است که در آن آرات 9 ماهه از میله بارفیکس آویزان شده و تاب می‌خورد. به گزارش ایران ناز: در ادامه ویدئو او کمی قبل از تولد دوسالگی‌اش پشتک‌وارو می‌زند. این کودکنوپای ایرانی که این ماه دوساله شد، با انعطاف بدنی فوق‌العاده‌اش در شبکه‌های مجازی بسیار معروف شده و تنها در اینستاگرام 18000 طرفدار دارد. پدر و مادر وی با نام‌های محمد و فاطمه، سا ...

ابر قهرمانی باورنکردنی کودک 2 ساله (عکس)

مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
ابر قهرمانی باورنکردنی کودک 2 ساله (عکس)

معرفی کودکی 2 ساله که با حرکات باورنکردنی چشم ها را خیره کرده

ویدئویی از یک کودک ایرانی با نام آرات حسینی در اینترنت پخش‌شده است که در آن آرات 9 ماهه از میله بارفیکس آویزان شده و تاب می‌خورد. به گزارش ایران ناز: در ادامه ویدئو او کمی قبل از تولد دوسالگی‌اش پشتک‌وارو می‌زند. این کودکنوپای ایرانی که این ماه دوساله شد، با انعطاف بدنی فوق‌العاده‌اش در شبکه‌های مجازی بسیار معروف شده و تنها در اینستاگرام 18000 طرفدار دارد.

ابر قهرمانی باورنکردنی کودک 2 ساله (عکس)

پدر و مادر وی با نام‌های محمد و فاطمه، ساکن بابل از شهرهای استان مازندران هستند. آن‌ها می‌گویند که فرزندشان هیچ آموزش خاصی ندیده است و فقط روزی 10 تا 20 دقیقه ورزش می‌کند. به گفته محمد روزی از سر کار به خانه برگشتم و انگشتم را توی دست آرات گذاشتم. او به‌آرامی بیدار شد، انگشتم را محکم گرفت و خودش را بالا کشید و پاهایش را از زمین بلند کرد. در آن لحظه از قدرت و توان بدنی او جا خوردم.

ابر قهرمانی باورنکردنی کودک 2 ساله (عکس)

آرات دوساله یک یوگی کامل است و بسیاری از حرکات سنتی ورزش ژیمناستیک مثل پشت وارو را به‌راحتی انجام می‌دهد. این کودک بسیاری از حرکاتش را در مکان‌های غیرمعمول و عجیب خانه انجام می‌دهد مثل بالای تلویزیون، روی کابینت‌های آشپزخانه، روی نرده‌ها. او حتی از دیوار هم بالا می‌رود.

ابر قهرمانی باورنکردنی ک��دک 2 ساله (عکس)

ابر قهرمانی باورنکردنی کودک 2 ساله (عکس)

در ویدئویی دیگر نیز او با وزنه‌ای 6.5 کیلویی بر پشت خود تمرین نشست‌وبرخاست را اجرا می‌کند. لازم به ذکر است که یوگی به کسی اطلاق می‌شود که به‌طور پیوسته به ورزش یوگا می‌پردازد و حرکات خاص آن را به‌خوبی اجرا می‌کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه