مجموعه : دانستنی ها. ایران ناز: دنیا هنوز آنقدر ترسناک نشده است که بشود مغز انسان را هککرد، البته صحبت هایی در این خصوص توسط ریچارد تیم ارائه شد اما موضوع اصلی در مورد دزدیدن پول از مغز کاربران Bitcoin است که توسط رایان کاستلوچی با نام brainflayer ارائه شده است. مشکل اینجاست که امنیت استفاده شده توسط Bitcoin بسیار قوی تر از یک گذرواژه ساده است و این مسئله موجب می شود تا نتوان به هیچ وجه آن را به حافظه انسانی سپرد و به همین دلیل است که چیزی به نام brainwallet طراحی شده که یک روش بسیار ساده تر ...

آیا می دانید مغز شما هم هک می شود!

مجموعه : دانستنی ها
آیا می دانید مغز شما هم هک می شود!

ایران ناز: دنیا هنوز آنقدر ترسناک نشده است که بشود مغز انسان را هککرد، البته صحبت هایی در این خصوص توسط ریچارد تیم ارائه شد اما موضوع اصلی در مورد دزدیدن پول از مغز کاربران Bitcoin است که توسط رایان کاستلوچی با نام brainflayer ارائه شده است.

 

مشکل اینجاست که امنیت استفاده شده توسط Bitcoin بسیار قوی تر از یک گذرواژه ساده است و این مسئله موجب می شود تا نتوان به هیچ وجه آن را به حافظه انسانی سپرد و به همین دلیل است که چیزی به نام brainwallet طراحی شده که یک روش بسیار ساده تر را پیش روی کاربران قرار می دهد.

 

متاسفانه طبق آنچه رایان کاستلوچی در این کنفرانس نشان داد راه تولید کلیدواژه از عبارت بسیار سریع تر از آن چیزی است که تصور می شود و می توان در یک میلیاردم ثانیه آن را حدس زد. در واقع کاستلوچی به طرز اتفاقی توانست 250 کد را از یکی از کاربران Bitcoin به راحتی بدزدد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه